Chardonnay, Gato Negro, 2014, Viňa San Pedro, 0.75 l

-36 %
Chardonnay, Gato Negro, 2014, Viňa San Pedro, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10829
Země Chile
Výrobce Viňa San Pedro
Odruda Chardonnay
Kolekce Gato Negro
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Šroubový uzávěr
179 Kč
115 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 23.7
Podrobnosti

Suché víno bledě žluté barvy. Intenzivní vůně s tropickým aroma broskví, ananasu a směsí banánu a vanilky. Excelentní kyselinka umocňuje svěží ovocitý pocit, víno perfektně vyvážené s dlouhotrvajícím dozvukem.

Vinifikace: Hrozny jsou zpracovávány okamžitě po sklizení. Nejdříve se hrozny nechají macerovat za nízkých teplot (10 - 12°C) po dobu 4 až 6 hodin a poté jsou lisovány. Vzniklý mošt se nechá dekantovat za nízkých teplot (11 °C) v nerezových tancích po dobu 24 až 48 hodin. Po oddělení čistého moštu jsou přidány ušlechtilé kvasinky. Fermentace je prováděna během 20 dnů v nádržích s kontrolovanou teplotou pod 15 °C, aby se zachovalo a rozvinulo aroma a svěží charakter odrůdy.

Doporučujeme podávat k drůbeži, telecímu, vepřovému a rybám. Skvěle také doprovodí těstoviny nebo houby.

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Viňa San Pedro

Společnost byla založena roku 1865. Viña San Pedro je v současné době jedním z největších a nejstarších vývozců chilského vína. San Pedro má více než 1500 osázených hektarů v oblasti Central Valley a v dalších hlavních vinařských oblastech v Chille jako je Elgui, Casablanca, San Antonio-Leyda, Maipo, Cachapoal, Maule a Bío-Bío. Hlavní sklep vinařství se nachází ve městě Molina, v Curicó Valley a je více než 100 let starý. Vinařství bylo vybráno jako „Vinařství roku nového světa“ díky kvalitě svých vín, úspěchu na celosvětovém trhu a také díky rozvoji a dynamice. Portfolio zahrnuje značky: Cabo de Hornos, Kankana del Elqui, Tierras Moradas, 1865 Limited Edition, Castillo de Molina, 35 South a GatoNegro, které se těší velkému úspěchu na zahraničních trzích.