Chardonnay, Aussiéres, IGP, 2015, Domaines Barons de Rothschild Lafite, 0.75 l

Chardonnay, Aussiéres, IGP, 2015, Domaines Barons de Rothschild Lafite, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12590
Země Francie
Podoblast Corbiéres
Odruda Chardonnay
Kategorie IGP
Kolekce Aussiéres
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Domaines Barons de Rothschild Lafite. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Odrůdová vůně s aroma citrusového ovoce a melounu. Středně plná a dlouhá chuť s živým nástupem a elegantním a jemným průběhem. Chuť je svěží, kulatá a živá, objevuje se široká paleta tónů, které jsou velmi harmonické a jemné. Víno zrálo 4 měsíce v nerezových tancích.

Ocenění:

  • International Wine & Spirit Competition 2016 - bronzová medaile
  • Decanter World Wine Awards 2016 - bronzová medaile

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Domaines Barons de Rothschild Lafite

Historie tohoto vinařství sahá až do roku 1234. Nicméně oficiálně sahá do 18. století, kdy byly vína tohoto vinařství uvedena na trh. Vinice pokrývají 112 hektarů půdy, jsou velmi dobře odvodněné a exponované. Půda je štěrková s pískem, podnebí je slunečné. Pěstují se zde odrůdy Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc a Petit Verdot. Sklizně probíhají zásadně ručně. Nepoužívají se žádná chemická hnojiva a díky organickým hnojivům dosahuje réva výborných kvalit, díky čemuž jsou vína jedinečná a nezaměnitelná.