Champagne rosé, Cuvée Lady, Sec, Duval - Leroy, 0.75 l

Náš tip
Champagne rosé, Cuvée Lady, Sec, Duval - Leroy, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10318
Země Francie
Oblast Champagne
Výrobce Duval - Leroy
Odruda Cuvée
Kolekce Lady
Barva Růžové
Cukr Sec
Zařazení Šumivé
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Duval - Leroy. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Odrůdové složení: Chardonnay x Pinot Noir

Cuvée Lady Rose je tvrdé, růžové Champagne. Odhaluje aroma lesních jahod. Chuťové pohárky probudí nádech lehké kyselinky, která spolu se zralým ovocem vytváří lahodný, vyzrálý, nasládlý a šťavnatý závěr. Lady Rose potěší znalce i novice ve světě champagne vín.

Cuvée Lady Rose pramení z ducha inovace Carol Duval-Leroy a know-how hlavního someliéra vinařství, vytvořené pomocí dvou champagne vinařských technik: Pinot Noir vinifikovaný při maceraci se smísí s Chardonnay a Pinotem odebranými před druhým kvašením pro zvýraznění elegance, jemnosti a komplexnosti.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 5 - 7 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Duval - Leroy

Duval Leroy je rodinný podnik. Najdeme ho ve vesnici Vertus, v samém srdci Côte des Blancs ve Francii. Vinařství bylo založeno v roce 1859. Přes 150 let se dědí z otce na syna. Po náhlé smrti svého manžela vede od roku 1991 společnost Carol Duval-Leroy. Obhospodařují 200 hektarů vlastních vinic. Pěstují odrůdy: Chardonnay (27%), Pinot Noir (38%) a Meunier (35%). Duval Leroy je zařazen mezi 15 nejlepších Champagne domů.