Cabernet Sauvignon / Syrah, Aliwen, DO Reserva, 2013, Vina Undurraga, 0.75 l

Náš tip
Cabernet Sauvignon / Syrah, Aliwen, DO Reserva, 2013, Vina Undurraga, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9184
Země Chile
Oblast Rapel Valley
Výrobce Vina Undurraga
Odruda Cuvée
Kategorie DO Reserva
Kolekce Aliwen
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vina Undurraga. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Složení odrůd: 60 % Cabernet Sauvignon a 40 % Syrah

Toto víno má pěknou rubínovou barvu. Jeho vůně je velmi intenzivní. V ústech ucítíte jemné taniny a silnou chuť vyzrálého ovoce.

Doporučujeme podávat k masu, drůbeži a sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Vina Undurraga

Vina Undurraga je vinařství, jehož zakladatelem je Don Francisko Undurraga. Roku 1855 položil základ jednoho z nejvýznamnějších a nejstarších vinařství v Chile. Založil vinice a zahájil výrobu vína v samém srdci Maipo Valley, blízko Santiaga de Chile. Prvními přivezenými odrůdami byly Cabernet Sauvignon, Pinot Noir a Gewürztraminer. V roce 1885 byly založeny sklepy za účasti a dozoru pana Pressaca, francouzského vinařského odborníka. Jako zázrakem se Chile vyhnul révokaz, který napadl a zničil v 19. století většinu evropských vinic. Vinařství Undurraga bylo prvním vývozcem chilských vín a to do Spojených států v roce 1903. Dnešní rozloha vinic patřících vinařství Undurraga činí 1854 hektarů v oblastech údolí Maipo, Alto Maipo, Colchagua, Cachapoal, Leyda a Maule. Jeho skladovací kapacita činí více než 20 milionů litrů vína. Nejmodernější technologie a vyzrávání vín ve francouzském dubu je samozřejmostí. Rozmanitost terroir umožňuje vinařství výběr zajímavých vín. Odborným poradcem je dnes francouzský profesor vinařství pan Guy Guimbertau. Dnes se jejich víno dováží do více než 60-ti zemí pěti kontinentů. Vína Undurraga sklízejí desítky ocenění na vinařských soutěžích po celém světě.