Cabernet Sauvignon, Selection, IGP, 2017, VINO HORT, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Selection, IGP, 2017, VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14843
Země Francie
Podoblast IGP Aude
Kategorie IGP
Kolekce Selection
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
Šarže F4/17
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství VINO HORT. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Temně fialová barva vás zaujme a donutí přivonět k paletě černého ovoce, kde dominuje černý rybíz. Ten přechází i do chuti a společně se silnými taniny a hladkou kyselinou umocňují váš zážitek. Víno je předurčeno k archivaci.

Doporučujeme podávat k hovězímu masu.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci.

Hort France

Červená vína od Horta vznikají spojením prvotřídních francouzských hroznů a vinařského umu z Moravy. Hrozny jsou sklizeny ve Francii, kde jsou následně lisovány, kvašeny a dále zpracovány. Závěrečná fáze školení vín ale probíhá již v moravském sklípku.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Kyseliny4,5 g/l
Zbytkový cukr0,4 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.