Cabernet Sauvignon rosé, Výběr z hroznů, 2021, Vinařství Štěpánek, 0.75 l

Cabernet Sauvignon rosé, Výběr z hroznů, 2021, Vinařství Štěpánek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17240
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Pozdní sběr
Barva Růžové
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2021
Šarže 2123
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Štěpánek. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno má jemnou malinovou barvu. Velmi výrazná vůně černého rybízu, malin a jahod. Chuť je elegantní, ovocná s dlouhým závěrem.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. 

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Polešovice
Trať: Nové hory
Alkohol10,0 % obj
Kyseliny9,1 g/l
Zbytkový cukr32 g/l
Vinařství Štěpánek

Vinařství Štěpánek je rodinná firma v Mutěnicích na Moravě. Vinařství založili v roce 2006 otec a syn. Z původního klasického vinného sklípku se v roce 2005 přestěhovali do nově zbudovaného objektu, který je postaven mezi vinicemi. Rozloha jejich vinic je jeden hektar. Zbytek hroznů nakupují od stálých dodavatelů. Zaměřují se pouze na zpracování moravských hroznů. Vinařství se specializuje na výrobu lehce ovocných vín, s nižším obsahem alkoholu a zbytkovým cukrem. Roční produkce je kolem 30.000l. Vyrábí především bílá a růžová vína (v poměru 70% bílých a 30% rosé). Pěstují především odrůdy: Rulandské šedé, Hibernal, Tramín červený, Sauvignon a Dornfelder.