Cabernet Sauvignon, Reserva, 2015, Bodega Piedra Negra, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Reserva, 2015, Bodega Piedra Negra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14011
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Bodega Lurton
Kategorie Reserva
Kolekce Piedra Negra
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Uzávěr Korkový uzávěr
389 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Elegantní vůně s tóny kouře a čokolády. Harmonická a vyvážená chuť s dobře strukturovanými tříslovinami a s odrůdově typickými tóny černého rybízu. Víno zrálo 6 - 9 měsíců v použitých dubových 2 - 4 let starých sudech.

Doporučujeme podávat k jehněčímu masu nebo jen tak samotné.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Bodega Lurton

Vinařství Bodega Lurton najdeme v oblasti Mendoza v Argentině. Jacques & Francois Lurton SA je mladá společnost, založená syny André Lurtona, proslulého výrobce v Bordeaux. Jacques a Francois Lurton se rozhodli využít svých zkušeností a postupně začali s produkcí vín v dalších světových oblastech mimo Francii. V roce 1988 zakládají Bodega Lurton. V roce 1992 společnost zakoupila jižně od argentinské Mendozy 300 ha v regionech Tunuyan a Barancas a postupně začala s výrobou vín. Dnes Bodega Lurton sklízí velký mezinárodní ohlas. Jejich vína se úspěšně umísťují ve světových soutěžích. Jednou ze značek spadajících pod tuto firmu je Bodega Piedra Negra.