Cabernet Sauvignon, Pupilla, 2016, Luis Felipe Edwards, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Pupilla, 2016, Luis Felipe Edwards, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13050
Země Chile
Kolekce Pupilla
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Luis Felipe Edwards. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno temně červené barvy. Převládá vůně zralého bobulového ovoce s kořeněnými tóny po mleté paprice. V chuti jsou cítit jemné charakteristiky černého rybízu a třešní.

Doporučujeme podávat k pokrmům z červených a bílých mas, těstovinám a kořeněným jídlům.

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Luis Felipe Edwards

Luis Felipe Edwards je rodinné vinařství, které najdeme v údolí Colchagua v Chile. Historie vinařství sahá do roku 1976. Luis Felipe Edwards starší, koupil poblíž města Nancagua statek San José de Puquillay a v roce 1980 statek Santa Bernardita de Pupilla. K oběma statkům patřilo rozsáhlé území osázené vinohrady. Jejich průměrné stáří bylo kolem 30 let. Luis Felipe Edwards je obnovil a osázel keři moderních odrůd révy. V údolí Colchagua vlastní 280 ha a v údolí Leyda vlastní 160 ha vinic. Původně se vinařství zabývalo pouze produkcí sudového vína, které se dále prodávalo větším producentům. Od roku 1994 se začali zabývat výrobou vlastního vína. První vlastní vína se v roce 1995 dostala do rukou zákazníků.

V současnosti je společnost Luis Felipe Edwards 4. - 5. největším vinařstvím v Chile, a přitom je stále ve 100% vlastnictví rodiny Edwards. Důkazem vysoké kvality vín je i řada ocenění, získaných jak v Chile, tak i ve světě. LFE je jedním z nejčastěji oceňovaných vinařství v Chile. Vína dováží do více jak 45 zemí.