Cabernet Sauvignon, Premium, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Vrba, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Premium, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Vrba, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8179
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Výrobce Vinařství Vrba
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Premium
Barva Růžové
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 13/4
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Vrba. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ocenění:

  • Perla vinic - diplom

Obec: Mutěnice
Trať: Úlehle

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 10,7 g/l

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Vrba

Vinařství Vrba je poměrně mladé vinařství, jehož historie sahá do roku 2009, kdy bylo založeno v Mutěnicích na Moravě. Vinařství patří mezi rozvíjející se mladé vinařství, které v současné době obhospodařuje necelý jeden hektar vinic. Z tohoto důvodu vykupují pro výrobu svých vín pouze ty nejkvalitnější hrozny z okolních vinic, nacházejících se ve Slovácké a Velkopavlovické podoblasti. Cílem vinařství je vyrábět lehká, svěží přívlastková vína s ovocnou chutí a příjemnou kyselinkou. Hrozny jsou ve vinařství zpracovávány moderními technologickými postupy. Červená vína zrají v dřevěných sudech, část v barikových sudech ve vlastním sklepě. Vinný sklep se nachází v lokalitě s téměř 500 vinnými sklepy zvaných "Bůdy" v ulici Horská, nacházející se na jednom z nejvyšších míst v Mutěnicích s krásným výhledem na obec a okolí.