Cabernet Sauvignon, Los Cardos, 2010, Doňa Paula, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Los Cardos, 2010, Doňa Paula, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 4315
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Doňa Paula
Kolekce Los Cardos
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2010
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Doňa Paula. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Toto červené suché víno má zářivou rubínovou barvu. Ve vůni převládá černý rybíz, třešně, koření a dub. Chuť velmi příjemná, svěží s elegantní tříslovinou.

Doporučujeme podávat k tmavým masům, steakům, zvěřině, vyzrálým sýrům.

Alkohol: 14,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Doňa Paula

Doňa Paula je poměrně mladé vinařství, založené roku 1997 v oblasti Mendoza, v Argentině. Ta je dnes pátou největší produkční zemí vína na světě. Patří do skupiny Claro Group, které vlastní též vinařství Santa Rita a Terra Andina v Chile. Již od roku 1990 dělali výzkum různého terroir pro vinice. V roce 1998 byla dokončena budova state-of-the-art vinařství, s celkovou kapacitou 1 mil. litrů. V roce 2005-2007 byly provedeny velké investice ke zvýšení kapacity vinařství na 7 milionů litrů. Od začátku vinařství vede Edgardo del Popolo. Jeho zkušenosti mu dávají schopnost identifikovat, které terroir je ideální pro výrobu každého z vín tak, aby mohlo nabídnout nezaměnitelný styl každé odrůdy. Obhospodařují 760 ha vinic v oblastech Ugarte, Luján de Cuyo a Tupungato pod horským řetězem velehor And. Pěstují odrůdy Sauvignon Blanc, Casavecchia, Ancellota, Ryzlink rýnský, Petit Verdot, Grenache, a Aglianico. Hrozny zpracovávají výhradně ze svých vinic. Slunce, podhorské klima, moderní technologie, vytváří ideální podmínky pro kvalitní vína. Přes krátké působení vinařství se Doňa Paula v Argentině řadí mezi ta nejlepší. Výroba je zaměřena převážně na vývoz. Dnes již více jak do 60 zemí. Získává ocenění na mezinárodních výstavách. Od roku 2003 ho můžeme koupit u i nás.