Cabernet Sauvignon, Family Selection, Gran Reserva, 2017, Luis Felipe Edwards, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Family Selection, Gran Reserva, 2017, Luis Felipe Edwards, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16722
Země Chile
Kategorie Gran Reserva
Kolekce Family Selection
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
275 Kč 227 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:zítra Osobně v Praze: zítra po 17:30 Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Aroma černého rybízu je velmi dobře spojeno s jemnou chutí vanilky. Víno leželo v sudech z francouzského dubu, čímž získalo nádherně vyrovaný charakter zralého ovoce nového světa.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci.

Alkohol13,5 % obj
Luis Felipe Edwards

Luis Felipe Edwards je rodinné vinařství, které najdeme v údolí Colchagua v Chile. Historie vinařství sahá do roku 1976. Luis Felipe Edwards starší, koupil poblíž města Nancagua statek San José de Puquillay a v roce 1980 statek Santa Bernardita de Pupilla. K oběma statkům patřilo rozsáhlé území osázené vinohrady. Jejich průměrné stáří bylo kolem 30 let. Luis Felipe Edwards je obnovil a osázel keři moderních odrůd révy. V údolí Colchagua vlastní 280 ha a v údolí Leyda vlastní 160 ha vinic. Původně se vinařství zabývalo pouze produkcí sudového vína, které se dále prodávalo větším producentům. Od roku 1994 se začali zabývat výrobou vlastního vína. První vlastní vína se v roce 1995 dostala do rukou zákazníků.

V současnosti je společnost Luis Felipe Edwards 4. - 5. největším vinařstvím v Chile, a přitom je stále ve 100% vlastnictví rodiny Edwards. Důkazem vysoké kvality vín je i řada ocenění, získaných jak v Chile, tak i ve světě. LFE je jedním z nejčastěji oceňovaných vinařství v Chile. Vína dováží do více jak 45 zemí.