Cabernet Franc, "Works End", 2017, Two Owls, 0.75 l

Cabernet Franc, Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14387
Země Bulharsko
Výrobce Two Owls
Odruda Cabernet Franc
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Two Owls. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Zdařilá kombinace strohé chutě této odrůdy a experimentálního charakteru vín vinařství Two Owls. Výsledekem je především pro milovníky této odrůdy víno, které není tak náročné, ačkoli si zachovává všechny přednosti, kterými vína z této odrůdy disponují.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Two Owls

Two Owls je unikátní projekt firmy AZWine. Jedinečná vína vyrábí v Bulharsku z těch nejlepších místních hroznů, které majitelé osobně jezdí vybírat. Tato špičková vína jsou vyráběna v omezeném množství a nikdy se neopakují obsahem, názvem ani etiketou. Každé víno značky Two Owls tak má sběratelskou hodnotu. Jejich mimořádná kvalita vás nadchne a připomene vám stylem kvalitní vína z Francie.