Booster Matcha, Zdraví a imunita, Samurai shot, 0,5 l

Booster Matcha, Zdraví a imunita, Samurai shot, 0,5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16250
Výrobce Samurai shot
Kategorie Nealkoholický nápoj
Zařazení Nealkoholický nápoj
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Samurai shot. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

BOOSTER MATCHA - Inspirováno moderní japonskou kulturou. Kombinuje silný výluh ze dvou zelených čaju - Sencha ve spojení s čajem Matcha vzájemně umocní své účinyk a vynikne silná listová chuť spojená se sladkostí hrušky. Roztančí chuťové pohárky, osvěží, nakopne a rozjasní mysl. Žádný čajíček! Určeno milovníkům přírodního povzbuzení a chutí přidaného bez cukru.

Nápoj je založen na funkčnosti teinu ze silného čajového výluhu. Obsah čajového kofeinu je přibližně 60 mg v jednom panáku o obsahu 0,05l,  Čaj podporuje soustředění a dobré trávení. Doporučujeme užívat jako přírodní stimulant proti únavě.

Výprodej - minimální datum spotřeby 07/2022.

 

Znalci Samurai shot piíjí po panacích, když potřebují rychle povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj nebo s horkou vodou na zahřátí.

Složení: voda, 10%zelený čaj Sencha, 2% zelený čaj Matcha, 15% hruškový koncentrát, konzervanty: kyselina citronová, sorban draselný.

 

 

 

 

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol,0 % obj