André, Terroir Club, Pozdní sběr, 2015, Znovín Znojmo, 0.75 l

André, Terroir Club, Pozdní sběr, 2015, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11544
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda André
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir Club
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 5089
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Příznivci této domácí modré odrůdy jistě ocení představitele, jež vzešel z krásně vyzrálých hroznů ročníku 2015. Po přivonění zaujme bohatá vůně po lesních ostružinách nebo vypečené kůrce chleba. V ústech k dalšímu doušku láká ušlechtilost, hebkost a délka chuťového projevu. Oceníte vyhlazenou tříslovinu a příjemnou dochuť po kvalitní hořké čokoládě.

Doporučujeme podávat například ke zvěřině nebo kvalitním sýrům.

Obec: Starovice
Trať: Středohoří

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 5,1 g/l
Kyseliny: 4,9 g/l
Bezcukernatý extrakt: 29,3 g/l

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 8 - 10 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Starovice
Trať: Středohoří
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny4,9 g/l
Zbytkový cukr5,1 g/l
Bezcukernatý extrakt29,3 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.