6 vín Zlomek & Vávra v originální dřevěné bedně

Náš tip
6 vín Zlomek & Vávra v originální dřevěné bedně Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14804
Výrobce Zlomek & Vávra
Zařazení Tiché
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zlomek & Vávra. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Potěšte sebe či někoho jiného tímto exkluzivní balíčkem šest vín z vinařství Zlomek & Vávra. Vína ročníku 2018 a 2019 jsou zabalena v originální dřevěné bedně s logem vinařství vystlané dřevěnou vlnou a s praktickými madly. V balíčku najdete tato vynikající suchá, polosuchá a polosladká vína z kolekcí Radost a Okamžiky. Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzak napsat do poznámky v objednávce.

Kompletní nabídku vinařství Zlomek & Vávra najdete zde.

Zobrazit méněZobrazit více
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.