12 vín Zlomek & Vávra v originální dřevěné bedně

Náš tip
12 vín Zlomek & Vávra v originální dřevěné bedně Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14159
Výrobce Zlomek & Vávra
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
3 290 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Osobně v Modleticích:
pondělí 25.1
Osobně v Praze:
pondělí 25.1 po 17:30
Přepravní společností:
úterý 26.1
Podrobnosti

Potěšte sebe či někoho jiného tímto exkluzivní balíčkem dvanácti vín z vinařství Zlomek & Vávra. Vína ročníku 2017, 2018 a 2019 jsou zabalena v originální dřevěné bedně s logem vinařství vystlané dřevěnou vlnou a s praktickými madly. V balíčku najdete tato vynikající suchá, polosuchá a polosladká vína z kolekcí Radost a Okamžiky.

Tento dárek můžete i s vlastním vzkazem poslat přímo k obdarovanému, aniž byste vyšli z domu. Stačí vzak napsat do poznámky v objednávce. Bedna obsahuje:

Kompletní nabídku vinařství Zlomek & Vávra najdete v zde.

Zobrazit méněZobrazit více
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.